Смерть нареченого на весіллі: Покарали шістьох медиків, а все через…

Чиновники вважають, що вчасно надана допомога могла б урятувати життя молодого чоловіка.

Департамент охорони здоров’я звільнив чотирьох медиків, а двох головних лікарів швидкої допомоги та районної лікарні відсторонив від роботи через смерть пацієнта минулого місяця. Тоді на весіллі у ресторані під Києвом охоронець завдав  нареченому ножового поранення в ногу, а лікарі не зуміли врятувати чоловіка.

Ця історія набула розголосу в ЗМІ, а рідні вже скаржилися на те, що двічі протягом години телефонували для виклику швидкої допомоги, із диспетчером розмовляли чотири хвилини, але лікарі так і не виїхали. Івану Мандруку було 23 роки, у першу шлюбну ніч він посперечався із охоронцем ресторану, де гуляли весілля, і той встромив йому в ногу ніж. Гості, не дочекавшись швидкої, самі повезли парубка у лікарню Обухова, але там не виявилося ні крапельниць, ні катеторів, а дії лікарів були неузгодженими.

Пацієнт у лікарні прожив іще півгодини, чергові медики пояснюють, що його стан уже був критичним – тиск не визначався, шкіра потемніла, крововтрата була несумісною з життям. Однак чиновники не врахували виправдань медиків і звільнили всіх за невиконання професійних обов’язків. Ніхто з покараних лікарів своєї провини не визнає, а у справі тепер розбиратимуться слідчі. Правоохоронці вже порушили кримінальне провадження за бездіяльність.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...