“Щоб Ваші діти ніколи не мали подарунків”, – львів’янка відреагувала прокльонами на штраф(відео)

У Львові патрульні поліцейські біля одного із торгових центрів патрульні помітили автомобіль Ford Fiesta, який стояв на місці для людей з інвалідністю і не мав жодних наліпок, які б дозволили це.

Правоохоронці попросили водійку пред’явити підтверджуючі документи, однак в неї їх не було. Натомість жінка почала агpeсивно спілкуватися з поліцейськими та обpажати їх.

“Порушниця постійно повторювала, що вона не розгледіла розмітки хоч і стояла під знаком 5.38 (Місце для стоянки) з табличкою 7.17 (Інвалід) – це означає, що тут стоянка лише для людей з інвалідністю”, – повідомили у поліції.

Жінка отримала максимальний штраф за таке порушення – 1700 гривень.

водійка отримала максимальний штраф за паркування на місці для…

«Щоб Ваші діти ніколи не мали подарунків і щоб у Вас взагалі не було дітей» – слова порушниці патрульномуВчора увечері на проспекті Червоної Калини біля одного із торгових центрів патрульні помітили автомобіль Ford Fiesta, який стояв на місці для людей з інвалідністю і не мав жодних наліпок, які б дозволили це. До транспортного засобу підійшла жінка, яку патрульні попросили пред‘явити підтверджуючі документи, однак в неї їх не було. Манера спілкування жінки одразу перейшла в агресивний тон. Вона постійно намагалася образити патрульних.Згодом, жінка сказала інспектору: «Я Вам хочу сказати одне, щоби Ваші діти подарунків не мали ніколи». Коли патрульний зазначив, що у нього не має дітей, громадянка вирішила на сказаному не зупинятися: «І не буде, і не буде (дітей)».Патрульний:- Ви мене проклинаєте?Водійка:- Звичайно.Порушниця постійно повторювала, що вона не розгледіла розмітки хоч і стояла під знаком 5.38 (Місце для стоянки) з табличкою 7.17 (Інвалід) – це означає, що тут стоянка лише для людей з інвалідністю. Жінка отримала максимальний штраф за таке порушення – 1700 гривень.#Lvivpolice #патрульнаполіція #патрульнаполіціяЛьвова

Posted by Патрульна поліція Львова on Dienstag, 19. Dezember 2017

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...