Дружина нардепа від БПП відреагувала на звинувачення ZIK’у у спробі “віджати” канал

Дружина народного депутата від “Блоку Петра Порошенка” та медіа-експерт Катерина Загорій підтвердила, що разом із чоловіком Глібом цікавилася телеканалом ZIK, який належить опальному олігарху Петрові Димінському, щоправда робили вони це у власних інтересах і Адміністрація Президента до цього не має жодного стосунку.

Про це вона заявила у коментарі виданню “Українська правда”.

“Ми справді з чоловіком розмовляли з паном Димінським, оскільки він є власником телеканалу, про те, що телеканал або продається, або віддається в управління. Пан Димінський сказав, що йому не цікаво віддавати його в управління та йому не дуже цікаво продавати, але він є готовим розглядати варіанти”, – зауважила фахівець з питань медіа.

За її словами, відбулася ця розмова у грудні, але сторони домовилися продовжити перемовини.

“Слова Адміністрація президента чи імена якихось вищих посадових осіб не звучали в цій розмові взагалі. Ця розмова була виключно про телеканал ZIK і більше ні про що. Ми цікавимося телеканалом у власних інтересах, а не в чиїхось інших”, – додала дружина депутата від БПП.

Крім того, Загорій зазначила, що з Димінським раніше не були знайомими, а звели їх “знайомі, які теж не мають жодного стосунку до Адміністрації президента”.

“Щодо історії про ДТП, то під час розмови пролунало одне речення, в якому він сказав, що є невинним. Ми ж цю розмову не записували. Якщо пан Димінський це робив, то нехай пред’явить і одразу все стане зрозумілим, чого вона стосувалася. У вівторок, 12 грудня, ми переписувалася із представницею Димінського та отримувала від неї різні комерційні пропозиції. “Рейдерами” ми ж стали, коли пана Димінського оголосили в розшук”, – констатувала вона.

Нагадаємо, 18 серпня поблизу села Ямельня на Львівщині Mercedes, що належить львівському бізнесменові Петру Димінському, в’їхав у легковик, за кермом якого була 31-річна жінка. Вона померла на місці.

Вину за скоєння ДТП на себе взяв охоронець бізнесмена Андрій Борщ, якого затримали правоохоронці. Сам Димінський терміново виїхав за кордон.

12 грудня суд задовольнив клопотання Генпрокуратури та надав дозвіл на затримання бізнесмена, а вже 15 грудня опального олігарха оголосили в розшук.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...