“Катя була гордістю школи”,- директор школи про вбuту в Кропивницького дівчинку

У школі, де навчалася yбuта шестикласниця з Кропивницького Катя Добродій, до цього часу не можуть відійти від шoку. Нагадаємо, 12-річна дівчинка пропала ще 8 грудня нібито по дорозі в школу. Через чотири дні її знайшли вбuтoю в п’яти кілометрах від будинку. Поліція підoзpює рідну матір Каті, яка нібито могла зірватися через те, що в той день дочка вперто не хотіла йти на навчання, пише “КП в Україні”.

Але в школі № 14 говорять, мовляв, їх учениця завжди йшла на уроки охоче і взагалі їх Катя – розумниця, красуня і відмінниця. Таким дітям зазвичай дають звання “гордість школи”.

– Дитина позитивна, для якої дев’ятка – це була найнижча оцінка, – розповів виданню “директор школи Олександр Саржевський. – неконфліктна, доброзичлива, розумна. У школі проблем не було. Тижнів зо три тому виступала перед батьками на лекторії. Напередодні перед зникненням на останньому уроці отримала 11 балів. Катя хотіла вчитися, їй це подобалося. Загалом, дитина, з якою вчителям хочеться працювати.

Журналісти вирішили запитати у Олександра Анатолійовича, чи дійсно мама Каті була настільки сувора, як розповідає бабуся дівчинки. Але в школі нічого такого не помітили.

– Мама в цьому навчальному році двічі була на батьківських зборах, цікавилася життям своєї дитини, – відповів директор. – Хороша сім’я, тато, молодша сестричка.

Не розуміють в навчальному закладі і чому дівчинка не хотіла в той день йти в школу. Кажуть, це дуже дивно.

– За навчальний рік Катя могла пропустити максимум 4-5 уроків, – розповів Олександр Саржевський. – Але всі ми хворіємо тієї ж застудою, бувають особисті обставини.

Крім директора школи, де навчалася дівчинка, журналістам вдалося додзвонитися по телефону, який був зазначений в поліцейському орієнтуванні як номер її мами. Трубку взяв тато школярки. Розмова вийшла коротка і стpaшна.

– Так, Катю дійсно знайшли мepтвою, – ледь-ледь зміг сказати убuтuй горем чоловік. – Вона була дуже хорошою дівчинкою. Завтра похopoн. Більше питань ніяких не задавайте.

Проводити дівчинку в останню путь збираються прийти її вчителі та однокласники.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...