facebook

“Ногою в голову”: неповнолітній жорстоко побив товариша на очах в інших учнів

Нещодавно на Дніпропетровщині в містечку Зеленодільськ Апостолівського району малолітній школяр жорстко побив свого товариша. За побоїщем спокійно спостерігали інші учні, а на камеру усе знімав 11-класник.

Відповідне відео опублікувала користувачка Тетяна Реусенко у групі районної газети “Апостолівські новини”.

На кадрах видно, як малолітній зловмисник жорстоко б’є свого товариша, а коли той уже лезжить на землі, завдає йому кілька ударів ногою в голову.

“Батьки та діти, які знають, хто ще постраждав від цих особистостей, не мовчіть, пишіть у приватні, не залишайтеся байдужими”, – підкреслила жінка.

Згідно з дописами під відео, вищезазначена банда неповнолітніх постійно залякує та б’є інших дітей, а зафіксований на відео злочин було скоєно 6 грудня 2017 року на стадіоні біля СШ №1, пише місцеве видання “Лица”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Згодом з’ясувалося, що нападником виявився 13-річний Славко Мануйлов, а його жертвою 8-класник Андрій.
За словами потерпілого, причиною побиття стали “пакості”, які той нібито наговорив молодшому за себе товаришу, щоправда, як переконує він, нічого подібного не оприлюднював.

“Перший удар був у живіт. Я впав і почав задихатись, і він мене почав забивати ногами. Голова паморочилась і нудило, і ребра боліли. Кричав, щоб мене не били більше”, – зазначив постраждалий юнак.

Як підкреслюється у матеріалі, у зв’язку з інцидентом мати хлопця написала заяву у поліцію, але правоохоронці одразу не стали відкривати кримінальне провадження, оскільки чекали на висновки експертизи. Крім того, правоохоронці подзвонили батьку нападника та попросили прийти з дитиною, щоб дати пояснення, але той так і не з’явився.

Щодо 17-річного Максима, який усе знімав на відео, то зробити його це, за його словами, попросив сам Мануйлов, поготів він фільмував усе на його телефон. Також він стверджує, що знімали подію ще три людини.

На думку юриста, реальне покарання якраз і може дістати цей 11-класник – за посібництво або організацію правопорушення, а батькові нападника максимум, що загрожує, – це сплата за лікування та моральні збитки.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...