facebook

Євробляхам дали шанс на життя: як в Україні відбуватиметься легалізація

Стало відомо, що в українських власників автомобілів на єврономерах, з’явилася можливість легалізації в країні, передає Корупція.Інфо

Проте, як завжди в таких випадках, не обійшлося без певного підступу.

Гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко пояснив, що процедура реєстрації транспортних засобів з іноземною реєстрацією в Україні досить складна.

По-перше, іноземець-нерезидент, який ввіз до України нерозмитнений автомобіль, повинен пройти міграційні процедури, а український власник машини повинен податиме заяву про реєстрацію машини іноземця за місцем свого проживання. При цьому авто на єврономерах доведеться застрахувати.

Крім того, буде створено спеціальний реєстр авто іноземної реєстрації. Щоб внести машину до цього реєстру, українському власникові потрібно буде знайти іноземного власника і змусити його пройти цю процедуру.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Інакше автомобіль буде вважатися незареєстрованим, отже поліція зможе зупиняти його і виписувати штраф за керування незареєстрованим транспортним засобом, згідно зі статтею 121 КоАП, а це 170-255 гривень.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...