Від “Сватів” ніхто не повісився? Відомий режисер розповів про трагедію, з якої розпочались зйомки серіалу

Про це на особистій сторінці у Facebook написав український режисер і актор Іван Сауткін, передає Корупція.Інфо

Згадавши у своєму гнівному відеозверненні про те, що “від серіалу “Свати” ще ніхто не повісився”, український комік і автор сюжету Володимир Зеленський напевно забув про страшний прецедент, який стався під час зйомок першої серії картини.

“Думаю, ця фраза вирвалася в нього випадково, тому, що він просто забув, з чого починався цей серіал…” – зазначив він.

За словами Сауткіна, він ніколи не думав, що стане ділитися в мережі роликами Зеленського, проте цю ситуацію вважає винятком.

“А починався він з того, що мій друг, оператор Юра Казаков, якого багато хто з вас добре знав і любив, саме повісився, після того, як продюсер на ім’я Тарас Гавриляк і адміністративна група першої серії “Сватів”, де Юра був оператором-постановником, вирішили звинуватити його в перевитраті за техніку і кинути на гонорар”, – нагадав він.

Пост Сауткіна нажахав його фоловерів.

“Жах, це як людину довести треба було до такого?” – зазначили в одному з коментарів.

Нагадаємо, у четвер, 23 листопада, лідер гумористичної Студії “Квартал 95” Володимир Зеленський записав гнівне відеозвернення, в якому з гнівною критикою звернувсядо до Службу безпеки України, а також ЗМІ через розмову про заборону серіалу “Свати” після того, як СБУ заборонили в’їзд у країну головному акторові фільму – Федору Добронравову.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...