Фотофакт: У Києві мешканці будинку просять сусідів “помиpaти тихіше”

У Києві на одному з будинків на житловому масиві “Відрадний” з’явилося кумедне оголошення. У ньому мешканці будинку обурюються через шум, який створюють їх сусіди.

“На жаль, не знайома особисто, тому пишу публічно! Пара, любляча робити “це” так, щоб чули два будинки: переконливе прохання, закривайте вікна, вставляйте кляп або використовуйте інші підручні засоби. Вчора моя дитина прокинулася близько 23 годин з питанням “мама, хто це так голосно вмиpaє?”. “Вмиpaйте” тихіше! Ви живете в багатоквартирному, а не в приватному будинку, десь в глибокому лісі. Поважайте, будь ласка, сусідів! Поруч з вами живуть діти і люди похилого віку”, – йдеться в повідомленні, фото якого було опубліковано в групі “Мій Відрадний” в Facebook, передає “Сегодня”.

У коментарях думки інтернет-користувачів розділилися: одні підтримують автора оголошення, інші вважають, що жінка аж надто прискіпується до “гучної” парочки.

“А я страждаю від репетуючих дітей і їх репетуючих батьків! Але стримую себе від великої спокуси постукати в стінку або зателефонувати в їхні двері. І тільки тому, що у мене теж троє дітей. Але вони вже виросли і не кричать! А коли були маленькі, то сусіди теж періодично влаштовували opгії і нічого, вижили і діти і ми (їх батьки)! Тому автору раджу набратися терпіння, не збyджyвaтися, а дитині пояснити якось цікаво, чому тітки вмиpaють”, – пише Ольга Пономаренко.

“Якщо вам заважають сусіди – ставте звукоізоляцію! Хтозна, може ваші сварки і скандали теж заважають сусідам”, – припускає Олена Погребиский.

“Дуже розумію автора цього послання, мої сусіди цілодобово то лаються, то б’ються, то миряться з ахами, благо дві кімнати і ми всі тепер спимо в другій, як дитині пояснити і навіщо взагалі їй це слухати, я не розумію”, – скаржиться Юля Маамо.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...