Неймовірна красуня! В Онищенка за кордоном знайшли таємну молоду дружину-хорватську модель

Український олігарх був одружений на “Міс Всесвіт Хорватія”, передає Корупція.Інфо

В українського нардепа і бізнесмена Олександра Онищенко, який ховається від українського правосуддя і подав на німецьке громадянство, знайшлася дружина в Європі.

Олігарх, відомий любов’ю до моделей і учасниць конкурсів краси, виявляється, був одружений на хорватській моделі.

У вересні цього року в Подільський суд прийшов позов від Меліти Онищенко, яка розірвала шлюб з Олександром Романовичем Онищенко.

Меліта Онищенко – це 23-річна “Міс Всесвіт Хорватія 2013”, яка в дівоцтві носила прізвище Фабечіч. У соцмережах збереглась сторінка Меліти, на яких вона хвалиться новим прізвищем.

У вересні цього року хорватські ЗМІ писали про те, що Меліта видалила з соцмереж фото з Онищенко і повернулася в Загреб. Журналісти припустили, що красуня розлучилася з українським олігархом.

За даними місцевої преси, дівчина познайомилася з тоді 45-річним Онищенко в 2016 році в Дубаї, а після декількох тижнів знайомства повінчалися в Києві.

Нагадаємо, Олександр Онищенко був одружений на “Міс Україна 1997” Ксенії Кузьменко, мав довгі стосунки з топ-моделю Сніжаною Онопко, а зараз, за ​​чутками, від нього чекає дитину українська гімнастка Ганна Різатдінова.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...