Як загадати бажання у Новий рік, щоб воно точно збулося: 7 правил

Навіть скептики знають: якщо задумати бажання в Новий рік, воно збудеться, тому і затяті матеріалісти в новорічну північ залпом випивають бокал шампанського з дрібкою попелу. Ну ви зрозуміли, про що мова.

А якщо серйозно, то ми часто не використовуємо своїх шансів на удачу, успіх, багатство, любов. Зрозуміло, над виконанням всіх своїх бажань потрібно працювати самостійно, але чому б не скористатися бонусами та подарунками долі? У новорічну ніч починається новий особливий цикл і світобудову відкрито до вас, воно благоволить до тих, хто точно знає, чого хоче. Залишається правильно “упакувати” своє бажання і відправити його в потрібному напрямку. А ми поділимося з вами “сімкою” перевірених правил, як загадати бажання, щоб воно точно збулося.

1. Визначтеся з бажаннями

Коли у вашій голові одна думка змінює іншу, всесвіту складно зрозуміти, чого саме ви хочете. Отже, перший крок, ясно побачити себе в новому світлі, начебто бажання вже справдилися. І начебто здійснюючи зворотний відлік, перерахувати “відмінності” вас сьогоднішньої і тієї, в мріях.

2. Зафіксуйте мрію

Конкретика і ще раз конкретика, тому мрію або бажання записуємо (на листку паперу, в спеціальний блокнот, в нотатках гаджета), щоб вона в першу чергу придбала закінченість і ясність.

3. Конкретизуйте бажання

Дивна річ, але саме в новорічну ніч ти раптом починаєш розуміти – що саме чекаєш від життя. Сконцентруйтеся і перерахуйте все це на папері. Так, так, оголошуйте весь список. Як співається в одному хіті, не треба соромитися.

4. Візуалізуйте мрію

Не великою яскравою плямою – а чітко, аж до марки і кольору машини, яку хочете водити, і фасону сукні потрібного розміру, до якого хочете схуднути.

5. Пишіть бажання в теперішньому часі, а не в майбутньому часі

Експерти стверджують, що Всесвіт від вас отримує свого роду чітке “замовлення” з думки і форми, зазначеною датою. Так, так, свого роду “технічне завдання”, коли замовник чітко знає, як буде виконане “замовлення”.

Отже, не використовуйте слово “буду” або “хочу”, тому у вашому списку повинні красуватися формулювання з уже здійснювалися планами “Я їду в Барселону”, “У мене нова Тойота оранжевого кольору” і так далі в такому ж дусі.

6. Ні частці “не”!

Так уже влаштований всесвіт, що ігнорує частку “не”. От не чує – і все тут. І що виходить, коли ви записуєте бажання “Я не хочу жити в цій квартирі”, “Я не хочу бути пампушкою”, “Я не хочу працювати в цій команді”? Воно вам треба?

Якщо прибрати частку “не”, ви задаєте програму “далі буде.” Так як ми притягумо в цю ніч бажане, замініть негативні формулювання на позитивні:

♥ «Я не хочу бути пампушкою» на «Я струнка, у мене чудова фігура».
♥ “Я не хочу бути самотньою” на “Я кохана, у мене чудові стосунки”.
♥ “Я не хочу працювати в цій команді” на “У мене нова робота, відмінний колектив і велика зарплата”.

7. Не обмежуйте Всесвіт

Не скорочуйте список, навіть якщо вам здалося, що ви “перевищили ліміти”. Також не вказуйте, як саме всесвіт допоможе вам із замовленням, а саме – не пишіть “Я купую машину”, напишіть “У мене є машина”, адже не виключено, що ви можете авто виграти або отримати в подарунок.

PS Обов’язково зробіть приписку в кінці: “Нехай це увійде в моє життя і принесе щастя мені і всім, кого цього бажання стосується”.

 

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...