“Шкода говорити “прощай”: Ані Лорак зробила слізну заяву щодо кар’єри

Скандальна українська співачка Ані Лорак, яка 12 листопада отримала премію “Золотий грамофон” у Москві, оголосила про закінчення п’ятирічного шоу “Кароліна”.

Про це йдеться у записі на її сторінці в соцмережі Instagram.

“Дорогі друзі, сьогодні сльози заважають говорити… За ці 5 років разом ми об’їхали 12 країн, 180 міст і провели в дорозі більше 300 тис. км. Ми дали 398 шоу, для більш ніж 1 млн глядачів! На прем’єрних концертах на сцені виступали 196 людей, а гастрольна команда в турах склала 35 осіб. І кожен з цих людей, кожен із 1 млн глядачів став рідним і близьким. І мені дуже шкода прощатися… дуже шкода говорити “прощай” шоу “Кароліна”, яке стало частиною нашого життя. І як би мені не було важко говорити, але з 3 по 13 листопада пройшли фінальні концерти шоу “Кароліна “І ми говоримо “до побачення” святу довжиною у 5 років..” – написала артистка.

Разом із цим Ані Лорак анонсувала нове шоу під назвою DIVA.

“Вся команда кинула сили на підготовку дивовижного, високоякісного концерту, з неймовірною енергією музики! Шоу DIVA обіцяє перевершити все, що було створено в шоу-бізнесі до цього! Тому до швидкої, нової зустрічі!” – додала співачка.

Дорогие друзья, сегодня слёзы мешают говорить… За эти 5 лет вместе, мы объехали 12 стран, 180 городов и провели в пути более 300 тыс. км. Мы дали 398 шоу, для более чем 1 млн. зрителей! На премьерных концертах на сцене выступали 196 человек, а гастрольная команда в турах составила 35 человек. И каждый из этих людей, каждый из 1 млн. зрителей стал родным и близким. И мне очень жаль прощаться… Очень жаль говорить «прощай» шоу «Каролина», которое стало частью нашей жизни. И как бы мне не было тяжело говорить, но с 3 по 13 ноября прошли финальные концерты шоу «Каролина» и мы говорим «до свидания» празднику длиною в 5 лет… Но, сказав «прощай» шоу «Каролина», мы приветствуем новое шоу – DIVA! Вся команда бросила силы на подготовку удивительного, высококачественного концерта, с невероятной энергией музыки! Уже 16 февраля в Минске, 25 февраля в Санкт-Петербурге и 3 марта в Москве, вы услышите любимые песни и абсолютно новые композиции. Шоу DIVA обещает превзойти всё, что было создано в шоу-бизнесе до этого! Так что до скорой, новой встречи! 😉

A post shared by Ани Лорак (@anilorak) on

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...