У сім’ю Саакашвілі прийшло горе: померла дуже близька людина

Жінка знаходиться за кордоном.

У Грузії померла Мзія Церетелі – бабуся екс-президента країни і колишнього губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі, яка активно підтримувала свого онука в політиці.
Про це повідомила в Facebook грузинська журналістка Елісо Кіладзе.
“Пані Мзія Церетелі померла. Співчуваю сім’ям Темурі (дядько Саакашвілі – ред.) І Гіулі Аласанія (мати Саакашвілі), Михайла Саакашвілі”, – написала Кіладзе.
Мзія Церетелі померла у віці 85 років.
Церетелі активно підтримувала свого онука на політичній ниві і навіть з’явилася на з’їзді заснованої ним партії “Єдиний національний рух” в Тбілісі в січні 2017 року.
Відзначимо, що нинішня влада Грузії в рамках розслідування кримінальних справ проти екс-президента підозрювала, що Саакашвілі переписує своє майно на родичів.
Грузинська прокуратура в 2014 році в рамках розслідування проти Саакашвілі заарештовувала земельну ділянку, що належить Мзіі Церетелі, на 500 кв. метрів і квартиру в Тбілісі на 197 кв. метрів.
“Була квартира, яку будував мій дід, вона до цих пір не завершена, і моїй бабусі наклали на цю квартиру арешт. Ще у неї “RAV-4″ 16-річного віку. Його теж заарештували… Ще є виноградник, на який також наклали арешт”, – так розповідав екс-президент Грузії про візит правоохоронців до своєї бабусі.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...