“Я беру телефон, бачу там “Аміна” і ceрцe вискакує”: мати Окуєвої розповіла, про що писала дочці у день її смeртi

Ірина Камінська, мати вбuтoї 30 жовтня Аміни Окуєвої, чеченського добровольця в зоні АТО, розповіла, що в день cмeрті дочки просила Аміну бути обережною і не втрачати пильність.

Про це вона повідомила в інтерв’ю виданню “Гордон“.

“Я беру телефон, бачу там “Аміна” і сeрцe вискакує… Вона писала якісь слова любові. Це завжди був її основний посил. Вона була дуже щаслива останнім часом поряд з Адамом. Я зателефонувала доньці напередодні зaгибeлi і сказала:

“Коли людина така щаслива – вона беззахисна, тому що втрачає пильність”. Я попросила її бути дуже обережною й уважною”, – сказала Камінська.

Вона додала, що Аміна постійно перебувала в напрузі, відчуваючи себе постійним захисником свого чоловіка Адама Осмаєва. Незважаючи на його спроби віддалити Окуєву від нeбeзпeки, Аміна все одно ставала ближче до чоловіка.

“Аміні було тривожно завжди, тому що будь-який воїн постійно знаходиться в напрузі. Тим більше Аміна виконувала роль охоронця і захисника для Адама. І взяла на себе цю роль абсолютно свідомо”, – каже мати Окуєвої.

Камінська зазначила, що в жодному разі не звинувачує в події Адама, хоча він, у свою чергу, відчуває на собі відповідальність за подію.

“Адам відчуває свою провину, що не вберіг Аміну. ​​Але ми як віруючі люди прекрасно розуміємо: кожному відпущений свій термін. Якщо Всевишній зберіг Адаму життя, значить, так треба було. Й Адам сам це прекрасно розуміє, просто йому дуже важко без Аміни”, – додала вона.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...