Гороскоп на 23-29 жовтня: астролог вказав три найнебезпечніші дні

Початок тижня, який триватиме з 23 по 29 жовтня, буде не надто позитивним, вечір п’ятниці виявиться досить небезпечним, зате інші дні будуть по-справжньому сприятливими для вирішення найамбітніших завдань.

Про це “Обозревателю” розповів астролог Влад Росс.

“На жаль, понеділок і вівторок можуть бути складними, оскільки місяць виявиться пов’язаний із планетою труднощів і протистояння – Сатурном. Важливо не довіряти нікому, не піддаватися на спокуси, оскільки існує небезпека прийняття невиправданих рішень. У ці дні краще почекати і розібратися в ситуації. Не раджу робити великих покупок і укладати важливих угод”, – попередив астролог.

Він також не виключив, що в понеділок і вівторок можуть бути різні відстрочки і запізнення, зокрема поїздів і літаків. “Якщо є можливість перенести поїздки на другу половину тижня, то краще це зробити”, – сказав він.

За оцінками Влада Росса, критична ситуація матиме місце з другої половини дня п’ятниці і в ніч із п’ятниці на суботу – “у 9-й місячний день, який вважається складним”. “Краще утриматися від спиртного і галасливих розваг, тому що можуть виникати п’яні дебоші і бійки”, – попередив він.

Водночас “друга частина тижня буде більш-менш хорошою”, – заспокоїв астролог. “Середа і четвер будуть дуже позитивними. Оскільки місяць входить у знак Козерога, в ці дні можна вирішувати найамбітніші завдання. Це також сприятливий період для вирішення фінансових, кар’єрних питань і загальної ділової активності”, – додав він.

25 і 26 жовтня Влад Росс рекомендує “просувати свої проекти, заявляти про свої цілі, виконувати кар’єрні зобов’язання, а також організовувати ділові зустрічі, відправляти резюме, ходити на співбесіди”.

Неділя, 29 жовтня, стане прекрасним днем ​​для відпочинку, розслаблення і спільного проведення часу з друзями, – повідомив він.

Разом із тим, озвучуючи прогноз на більш тривалий період, астролог повідомив: оскільки планета Марс входить у знак Терези, “протягом кількох наступних тижнів підвищується небезпека сімейних і соціальних конфліктів – зростає конфліктність між подружжям і між союзниками. Загострення відносин особливо позначиться між протилежними знаками, й особливо в Овнів і Терезів. Між фракціями-союзниками у Верховній Раді також можливі тертя і розбіжності. Їх союз може почати тріщати по швах”.

Крім того, революційний вплив на людей робить і входження планети Юпітер у знак Скорпіон, яке відбулося 10 жовтня.

Влад Росс назвав найщасливіші і найбільш нещасливі знаки тижня. Для інших знаків цей період буде відносно нейтральним.

“Найголовніші щасливчики – Козероги й інші знаки землі”, – сказав він.

Так, “у Козерогів може багато виходити. Вони можуть починати нові справи, їх чекає фінансовий успіх, особливо в другій половині тижня. Крім того, вони можуть відчувати прилив енергії і бажання досягати нових звершень. Все, що на цьому зростаючому місяці буде закладено Козерогом, може програватися протягом наступних декількох місяців. Тому їм можна закладати велику програму на найближче майбутнє”, – розповів астролог.

“Дівам можуть особливо добре вдаватися дієти, в ці дні вони будуть особливо ефективними. Можна влаштовувати чистки організму, підлікуватися в санаторії. Це хороший період і для хірургічних втручань, але краще відмовитися від них у п’ятницю і в суботу. Також сприятлива ситуація в плані переходу на нову роботу або зміни виду діяльності. Дівам можуть надходити цікаві пропозиції”.

І, нарешті, досить вдалим тиждень буде для Тільців, “особливо в далеких поїздках”. “Вони можуть досягати фінансових успіхів за кордоном або далеко. У цей період також добре зайнятися своєю освітою”, – порекомендував Влад Росс.

Серед знаків, яким на цьому тижні пощастить менше, він назвав Терезів, Овнів і Раків.

“Це критичний період для Терезів, оскільки в цей знак Зодіаку входить Марс. У них можуть початися складні ситуації, протистояння, сварки, суперечки, судові розгляди. Терезам у цей час краще не проявляти агресивність, хоча для них і не характерна ця якість. Рекомендую також відкласти важливі покупки, оскільки є небезпека того, що куплені речі виявляться непотрібними”, – сказав він.

“Складна ситуація, пов’язана з агресією, може бути і у Овнів. На цьому тижні вони можуть стати жертвою віроломства суперників, їх можуть обігрувати, вони можуть ставати маріонетками в чужих руках. Овни можуть входити в конфронтацію з суспільством, яке у відповідь може їх пригнічувати”, – продовжив астролог.

І, нарешті, особливої обережності слід дотримуватися Ракам. “Особливо це стосується ДТП і нещасних випадків. Якщо ви не впевнені в собі, краще в ці дні скористатися громадським транспортом, щоб не привертати до себе зайві неприємності. Я б порекомендував Ракам утриматися від екстремальних розваг – не стрибати з парашутом, не кататися на американських гірках і не займатися іншими небезпечними активностями”, – сказав він.

“У Раків можуть бути складності з начальством, їх можуть скидати з посад. У ці дні краще не приймати пропозиції, які на перший погляд здаються вигідними, зокрема фінансові”, – додав Влад Росс.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...