Що не так з невісткою Порошенка? Такого ви про дружину сина президента точно не знали

Минулого тижня, 26 вересня світ побачив ролик-привітання президенту Порошенко від його родини. У вигляді випуску екстрених новин, де перша леді Марина Порошенко – диктор, а діти президента – герої сюжетів, в яких вони вітають батька, передає Корупция.Інфо

 

На момент написання матеріалу відео набрало близько 750 000 переглядів, але у багатьох глядачів залишилися питання з приводу жахливого акценту невістки Порошенка.

У першому сюжеті слово взяв Олексій, старший син Порошенко:

“Три роки тому ми стояли тут і не могли уявити, тоді ніхто не міг уявити які виклики чекатимуть нашу країну, але завдяки твоїм зусиллям і зусиллям тисячі українців країна стала на шлях розвитку. Роботи далі ще багато, але ми готові підставити плече “.

Після сина вітати главу держави почала його невістка Юлія, побажавши завжди мати поруч команду однодумців. М’яко кажучи, з українською мовою у дівчини не дуже добре.

Невістка гаранта родом з Росії. Ми навіть знайшли в базі жителів Санкт-Петербурга, де значиться, що Юлія Львівна Алиханова (дівоче прізвище) прописана з батьками за адресою вул. Белградская, 44.
Також відомо, що дружина старшого сина президента і нардепа Олексія Порошенка виявилася родичкою віце-губернатора Ленінградської області. У Юлії є старша рідна сестра по імені Анна. За чоловіком у неї тепер прізвище – Ялова. Її чоловік – Дмитро Яловий є віце-губернатором Ленінградської області з економіки та інвестицій

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...