facebook

Син Рибчинського із критикою відповідав Осадчій на питання стосовно життя в Америці

Народний депутат зробив зауваження ведучій. Депутат Євген Рибчинський  дещо емоційно дав відповіді на питання Осадчої стосовно наявності у його родини грін-кардів та імен своїх дітей, йдеться у “Світському житті”.

385546195

“По-перше,не 80 відсотків часу, а 40. По-друге, бачу синів, коли можу, коли немає сесій”, – підкреслив він стосовно частого перебування у США. А ось запитання ведучої про імена його дітей політик порахував провокаційними, про що із докором повідомив Катерині. “Ви чомусь за нас все кажете. Навіщо ви ставите питання, коли самі і відповідаєте? Це ж провокаційні та манипулятивні питання”, – дещо роздратовано наголосив Євген. Читайте також: Шоумен Євген Рибчинський втретє став татом При цьому зірковий дідусь хлопців, Юрій Рибчинський, в одній із розмов з Осадчою, підтвердив наявність у них американського громадянства.

Крім того, народний обранець, пояснив, чому саме так звати його дітей. “Малий – Іван Євгенович, так само, як мій дід був Євгеном Івановичем. Джордж – це англійський переклад імені Юра, ми на честь батька назвали, щоб не було двух живих Юрієв Євгеновичів. Це вважається поганою прикметою. Тому він Георгій Євгенович. Але в Америці їх звичайно назвають не Юрій та Іван, а Еван та Джордж. Це логічно”, – зауважив він. Також Рибчинський-молодший запевнив, що не має грін-карти та дуже пишається цим. “У жодного Рибчинського немає грін-карти і я дуже пишаюся тим, що ми українці. Ви натрапили на справжнього Рибчинського, це абсолютно точно. Це раз. На справжнього депутата. Це два. Та на людину, яка намагаєтсья ніколи не брехати”, – підсумував Євген. Нагадаємо, Євген Рибчинський заборонив Повалій з’являтися на його концертах.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...