facebook

Прихильники виходу Великої Британії з ЄС набрали достатньо голосів для перемоги

Прихильники виходу Великобританії з Євросоюзу здобули перемогу на референдумі, подолавши бар’єр в 16,7 мільйона голосів виборців, при якому їх поразки вже неможлива. Про це повідомляє в п’ятницю, 24 червня, BBC.
1466748170_ue-a-pezzi-1132x670-670x447
Після обробки бюлетенів в 376 з 382 виборчих округах прихильники Brexit набирають 51,7 відсотка голосів, їх опоненти, які виступають за членство королівства в ЄС – 48,3 відсотка. «За» вихід з Євросоюзу проголосували 16,9 мільйона британців, проти – 15,8 мільйона.
Раніше британський телеканал Sky News спрогнозував перемогу на референдумі прихильників виходу Великобританії з Євросоюзу з результатом в 53 відсотка голосів.
Противники виходу Великобританії з Євросоюзу на короткий час виривалися вперед, проте перші результати підрахунку голосів також свідчили про значну перевагу прихильників Brexit.
Ініціатором референдуму про членство в Євросоюзі став прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон. Таку обіцянку він дав після свого переобрання в травні 2015 року. Політик активно виступав за збереження країни в блоці, але за умови значного реформування міждержавного об’єднання.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...