“То Япончик, то грузинчік”: Медведчук прокоментував ситуацію навколо Саакашвілі

Український політикум і ЗМІ остаточно втратили зв’язок з реальністю заявив Віктор Медведчук, коментуючи обговорення політиками і журналістами «Хронік прориву» Саакашвілі, передає Корупція.Інфо

За словами політика, конфлікт на Донбасі, енергетична блокада, знецінення національної валюти, зростання держборгу, антинародні реформи ВР, підготовка до опалювального сезону – все відійшло навіть не на другий, а на -надцатий план.

«Третю добу політики і журналісти обговорюють… «хроніки прориву» Саакашвілі. Перехрестись, немає хронік – є перегони тарганів Саакашвілі і Ко, «політичного вінегрету з пом’ятих овочів», що намагається розгойдати ситуацію з метою підвищення політичного рейтингу. Ну який рейтинг може бути у Саакашвілі після його ганебного губернаторства в Одеській області? Який толк від непорозуміння від юриспруденції – Сакварелідзе – з його болючими, що межують з психічним розладом кадровими претензіями?»- ставить риторичне питання лідер «Українського вибору – Права народу» на своїй сторінці в Facebook.

Медведчук також нагадав, як при призначенні гастролера Саакашвілі на губернаторський пост пожартував: «Одесі везе на Мишек. То Япончик, то грузинчік».

«Потім, після цілком очікуваних авантюрних протизаконних дій Саакашвілі, я назвав його «виродком з купою громадянств». Зараз з впевненістю перерахувати ці громадянства і сам Саакашвілі не зможе. Але в тому, що ублюдком він так й залишився, я переконався спостерігаючи за тим, як Саакашвілі втоптує в бруд закони і національну гідність України, яка його необачно прихистила», – підкреслив політик.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...