Миротворці ООН на Донбасі: Порошенко скоординував підходи з генсеком ОБСЄ

В середу, 13 вересня, Президент України Петро Порошенко зустрівся з новопризначеним генеральним секретарем ОБСЄ Томасом Ґремінґером. Сторони скоординували підходи щодо розміщення миротворчої місії ООН на всій території окупованого Донбасу.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Петро Порошенко наголосив на важливості налагодження інтенсивного діалогу між ОБСЄ та ООН щодо розміщення миротворчої місії на Донбасі.

Окрім того, Порошенко закликав Ґремінґера задіяти всі можливі механізми ОБСЄ, щоб звільнити українських політв’язнів у Росії та Криму, а також заручників, що утримуються російськими окупаційними військами на Донбасі.

Повідомляється, що співрозмовники також обговорили діяльність СММ ОБСЄ та потреби зміцнення оперативної роботи Місії. Президент України звернувся до генсека ОБСЄ з проханням сприяти наданню СММ нового технічного оснащення, що підвищить якість повсякденної роботи спостерігачів СММ.

Було наголошено на важливості повного та безперешкодного доступу СММ ОБСЄ до всієї тимчасово окупованої території Донбасу, включаючи неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...