facebook

Збірна України програла Польщі так і не забивши жодного м’яча на Євро-2016

Команда Фоменка вкотре розчарувала

zbirna_6d8df (1)

Збірна України програла свій третій матч на чемпіонаті Європи з футболу з рахунком 0:1.

У грі проти поляків українські футболісти більше володіли м’ячем і завдали більше ударів, але все одно не змогли забити хоча б гол.

На 54-й хвилині збірна України подарувала супернику необов’язковий кутовий, після якого відзначився Куба Блащиковські. Захист залишив без нагляду півзахисника, який виступає за “Фіорентину”, і він з лівої поклав м’яч у дальню дев’ятку.

У збірної України найнебезпечніший момент був у першому таймі, коли Андрій Ярмоленко ( “Динамо”) не забив при виході один на один з воротарем поляків Лукашем Фабьянскі (“Суонсі Сіті”).

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На матчі був присутній Президент України Петро Порошенко, який залишився розчарований результатом.

13516518_799537696847291_5079992970663208516_n

Чекав перемоги. Єдиний, хто сьогодні виклався на всі 100 – це вболівальники.

Бажаємо нашим друзям із Польщі успішного виступу у наступних стадіях Євро!

Паралельний матч між Північною Ірландією і Німеччиною завершився з аналогічним рахунком. Німці виграли завдяки голу Маріо Гомеса (“Бешикташ”) на 30-й хвилині.

Таким чином, групу С виграла Німеччина із 7 очками. У Польщі стільки ж очок, але гірша різниця голів. Північна Ірландія стала третьою із трьома очками. Україна замикає таблицю з нулем очок і нулем забитих голів.

Нагадаємо, що як Німеччині, так і Північній Ірландії збірна України програла з рахунком 0:2.

Матч з Польщею став останнім для Михайла Фоменка в якості тренера збірної.

Збірна України вдруге грає в фінальному турнірі чемпіонату Європи. У 2012 році їй також не вдалося вийти з групи: після перемоги над Швецією пішли поразки від Франції та Англії. Тоді збірна забила два голи, обидва рази відзначився Андрій Шевченко.