facebook

Київ став столицею злодіїв в законі

Найбільші зміни в кримінальному світі України за останні кілька років відбулися саме в Києві. Тільки в нинішньому році місто відвідували неодноразово близько 9 найвпливовіших злодіїв у законі. У порівнянні з минулим роком це менше, тому що в 2015 році місто прибуло до 25 злодіїв в законі. Найпоширенішою проблемою в світі столичних злодіїв на даний момент є конфлікт з кавказькими злодіями.

49512_w_300

“Тільки в 2016 році до Києва неодноразово приїжджали злодії Полікарп Джанелидзе, Серго Глонти – Гуга, Гоча Джинчарадзе на прізвисько Курша, Лаша Джачвіліані – Сухумський, 24-річний Георгій Кіладзе на прізвисько Гега Озургетського, 23-річний злодій Реваз Убілава на прізвисько Резіко Джварскій, Георгій Лобжанідзе – Куцу, Рафік Амоян – Їзди Рафо, Іраклій Лежава – Лазаря”, – повідомляє джерело Стране.

Видання повідомляє, що злодії збираються в Києві на сходки, де вони спілкуються з приводу загальних планів. Відомо, що правоохоронні органи не можуть не діяти в цій ситуації. Найпоширенішим механізмом позбавити столицю від злодія в законі, є депортація. Силовики зазначають, що і своїх злодіїв вистачає. За відомостями видання до Києва також часто заїжджають кримінальні авторитети із Західної України, Стамбула та Одеси, Миколаєва та інших регіонів, навіть з “ДНР” та “ЛНР”.

Нагадаємо, що в глава патрульної поліції Києва Андрій Крищекно заявив, що кількість крадіжок в Києві зменшилася.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...