facebook

Старенька ходить на власну могилу і плаче: На Кіровоградщині дочка “поховала” матір заради земельного паю

У Кіровоградській області дочка заявила про смерть власної живої матері, щоб отримати у спадок два земельних паї. Про це повідомила постраждала Лідія Григорець, пишуть Патріоти України.

Зазначається, що в червні 2017 роки жінка звернулася до фахівців обласної юстиції. Вона пояснила, що протягом двох років не могла відстояти своє право на пенсію, так як була визнана помepлою ще за життя.

“Мені необхідно було відновити паспорт, щоб оформити пенсію. І там я дізналася, що я померла ще 11 років тому, а я-то жива”, – повідомила Григорець.

У 2006 році дочка жінки отримала свідоцтво про смepть матері на підставі документів, виданих після проведення судово-медичної експертизи. “Відтепер Лідія Іванівна мало не кожен день ходить до себе на могилу і плаче, бо не може повірити, що її заживо “похoвала” рідна дочка, через спадщину”, – пише видання.

На даний момент жінка похилого віку живе у своєї тітки Тетяни Яриш.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Коли ми з чоловіком забрали Лідію, то я повідомила її дочці та сину про це. Однак у відповідь від обох почула лише: “Навіщо ви її привезли? Так тримайте в будинку, щоб ніхто не бачив. Тому що не потрібно, щоб люди її бачили”. На той час ми і підозрювати не могли, що діти пішли на таку aферу через два земельних паї”, – сказала Яриш.

Уточнюється, що позов про визнання свідоцтва про смepть потерпілої був задоволений і 7 серпня вступив в силу. Поліція також порушила кримінальну справу за фактом історії Григорець, проводяться слiдчі дії.

Глава обласного управління юстиції Вадим Гуцул роз’яснив, що на цьому боротьба не закінчена. Зокрема, сторона оскаржуватиме рішення про земельні паї, щоб повернути їх у власність жінки. Крім того, потeрпіла домагатиметься виплати пенсії за минулі три роки.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...