«В останній місяць росіяни просто зненавиділи українських гастарбайтерів», – блогер

Відомий український блогер Павло Правий на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook» пише про те, що зараз українські заробітчани, які раніше працювали в Росії поміняли свій погляд на роботу в країні-агресора.

«Раніше як було – місяць там, тиждень тут, і знову: В Маскву! В Маскву! Зараз так – приїхав з Москви, тиждень-два дома і – на Польщу. Чому помінялися пріоритети? По-перше, усі як один кажуть, що там тепер робити нема чого, на Росії повна… ну, ви зрозуміли. По телевізору там кажуть про «вставання», а реально – із зарплатами і роботою жах», – повідомляє «Правий».

Як пише блогер, паралельно місцеві в останній місяць просто зненавиділи українських гастарбайтерів і українців взагалі. Раніше був певний нейтралітет, типу мир-дружба-жуйка, і взагалі війна – то розбірки олігархів, «які нас посварили». Тепер тамтешні реально нас усіх ненавидять. За що? Навіть не за заборону Однокласників чи Вконтакте. Вони нас ненавидять за безвіз. Їх там рве, плющить і ковбасить одночасно. Як так, нам великим і взагалі крутим на увесь світ, безвізу з ЄС немає, а якимсь там українцям дали?!  ЗРАДА!
«А ще там їм рік розповідали. що українцям не бачити безвізу, бо вони: а) ніщеброди, б) хвашісти, в) недолугі й Європі від них самі проблеми.

І тут… Найголовніше – вони там усі підсвідомо знають, що путінська пропаганда їх просто “імєєт”. Що світ інший, ніж ім розповідає телевізор. І вони у цьому світі зайві. Навіть не зайві – вони іншородне тіло, пухлина, яку так або інакше, медикаментозно або операбельно з організму людства видалять. Тому і казяться. Ну і великі економічні перспективи…», – резюмував Павло Правий.

За офійними даними, кількість громадян України, які хочуть поїхати на заробітки в Російську Федерацію, зменшилася більш ніж у чотири рази і становить 6%. Все більше і більше людей зважують всі за і проти…

Дмитро Мельник спеціально для «УКРАЇНА LIVE»

За матеріалами: https://www.facebook.com/urtab/posts/1314172302023499

 

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...