facebook

Несподівано: На нових паспортах Польщі буде частинка Львова

У 2018 році до сторіччя незалежності у Польщі буде випущено паспорт у новому дизайні. На його сторінках, серед інших зображень, буде Меморіал орлят у Львові. Про це повідомляє Wyborcza, передає ЄП.

 

На сторінках нового паспорта, згідно із задумом польського МВС, будуть зображені важливі для Польщі історичні особи та мотиви. У травні міністерство створило команду експертів, які розробили 26 графічних малюнків для нового документа. 13 з них вже остаточно затвердили, серед схвалених зображень – Меморіал орлят у Львові.

 

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ще 13 зображень виставили на народне голосування, запропонувавши полякам обрати шість з них. У переліку малюнків – Остра брама у Вільнюсі, старовинна брама у готичному стилі. У голосуванні можуть взяти участь усі жителі Польщі. Утім, голос на сайті можна віддати з будь-якого куточка світу. Як зазначає Wyborcza, поява зображення Меморіалу орлят у Львові та литовської пам’ятки може викликати протест у Києва та Вільнюса. Видання звернулося за коментарем у МВС, чи не вважають у відомстві, що поява мотивів міст, розташованих за межами сучасної Польщі, може призвести до напруги між країнами. Прес-служба МВС пообіцяла надати розлогу відповідь у найближчі дні.

 

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...