facebook

Збірна України завоювала два “золота” на Всесвітніх Іграх у показовій дисципліні, побивши рекорди світу

Українці – найкращі в одному з видів академічного веслування, який проходить у приміщенні.

Спортсмени збірної України в четвер перемогли ще в двох дисциплінах Всесвітніх Ігор. Олена Буряк та Антон Бондаренко посіли перші місця в одній з дисциплін академічного веслування – веслуванні на ергометрах, яке, нагадаємо, вперше потрапило у програму цих змагань в якості показового виду (завойовані нагороди не враховуються в загальному медальному заліку Ігор).

Буряк перемогла на 500-метровій “дистанції”, показавши час 1 хвилину 24,5 секунди. Це світовий рекорд. На другій сходинці – Ганна Вержбовска (Польща), бронза – у Сесілії Велін (Швеція), повідомляє УНІАН. У цій же дисципліні у чоловіків тріумфував з іще одним світовим рекордом Антон Бондаренко з результатом 1 хвилина 12,1 секунди. До трійки найкращих також увійшли Філ Клепп (Великобританія) і Павєл Шурмей (Білорусь).

Зазначимо, що вчора Олена Буряк виграла золото на “дистанції” 2 км, також встановивши рекорд світу. А Антон Бондаренко в тому ж виді програми взяв бронзу. Змагання у веслуванні на ергометрах проходять в приміщенні. Це імітація веслування на різних стаціонарних пристроях, яка широко використовується спортсменами в підготовці і для дослідження біомеханіки веслування.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...