facebook

Японець живе з дружиною, але ділить ліжко виключно з гумовою лялькою

Японці все частіше живуть з ляльками для дорослих і ось чому…
Коли в шлюбі Масаюкі Озакі пропала іскра, чоловік в спробі заповнити романтичну порожнечу знайшов незвичайний вихід – силіконову ляльку для дорослих, що стала коханням його життя. Манекен в натуральну величину, який Масаюкі називає Маю, ділить ліжко з ним під тим же дахом в Токіо, де живуть і його дружина, і донька-підліток!

45-річний фізіотерапевт розповідає:

Після пологів дружини ми припинили займатися любов’ю і я відчув глибоке почуття самотності.

Але після того, як я побачив у виставковому залі Маю – це була любов з першого погляду.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Озакі возить свою ляльку на побачення в інвалідному кріслі і одягає її в перуки, спокусливий одяг і прикраси.

Він додає:

Моя дружина була розлючена, коли я вперше привів Маю додому. Зараз вона мириться з цим, неохоче. Коли моя дочка зрозуміла, що це не гігантська лялька Барбі, вона злякалася і сказала, що це вульгарно, але тепер вона достатньо доросла, щоб ділитися одягом з Маю.

Озакі є одним із усе зростаючої кількості японських чоловіків, які звертаються до силіконової романтики.

Прогулюючись з силіконовим виробом він каже:

Японські жінки холодні. Вони дуже егоїстичні. Чоловіки хочуть, щоб хтось слухав їх без бурчання, коли вони повертаються додому з роботи.
Він додає:

Які б проблеми у мене не були, Маю завжди чекає мене. Я люблю кожну її частинку і хочу бути з нею назавжди. Я не можу уявити, як можна повернутися до людини. Я хочу бути похованим з нею і взяти її на небеса.

 

За даними галузевих інсайдерів, щороку в Японії продається близько 2 тисяч людиноподібних ляльок, вартість яких становить від 6 тисяч доларів.

Хідео Цучія, керуючий директор Orient Industry розповідає:

Технологія пройшла довгий шлях від тих неприємних надувних ляльок 1970-х років. Тепер вони виглядають неймовірно реальними і здається, що ти торкаєшся людської шкіри. Все більше чоловіків купують їх, тому що відчувають, що можуть спілкуватися з ляльками.

Деякі чоловіки використовують популярний серед інвалідів і вдівців, а також лялькових фетишистів, товар, щоб уникнути серцевих страждань.

62-річний Сенжі Накадзіма, який ніжно купає свою гумову подругу Саорі, поміщає її фотографії на стіну і навіть бере з собою на лижі і серфінг, наполягає:

Люди настільки вимогливі.
Одружений батько двох дітей скаржиться:

Люди завжди чогось хочуть від вас – грошей або зобов’язань. Моє серце тріпоче, коли я приходжу додому до Саорі. Вона ніколи не зрадить мене, вона змушує розтанути мої турботи.

Відносини Накадзіма з Саорі розділили його сім’ю, але бізнесмен з Токіо відмовився позбутися від неї.

Чоловік наполягає:

Я ніколи більше не буду зустрічатися з живою жінкою – вони безсердечні.

Примирення з відчуженою дружиною малоймовірне, зізнається Накаджіма. Він вважає, що знайшов справжню любов:

Я не хочу знищити те, що у мене з нею. Я ніколи не буду обманювати її…, тому що для мене вона людина.

У той час, як Японія бореться з різким падінням народжуваності, все більше число чоловіків, відомих як «травоїдні», повертаються спиною до любові і традиційних чоловічих цінностей заради спокійного безконфліктного життя.

Йошитака Хьодо стверджує:

Я думаю, в майбутньому все більше і більше хлопців обиратимуть відносини з ляльками. З ними менше стресу і вони скаржаться набагато менше, ніж жінки.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...