facebook

Україна програла другий матч Євро-2016 від Північної Ірландії

У французькому Ліоні завершився другий матч збірної України на Євро-2016. Сьогодні Україна протистояла Північній Ірландії, проте не змогла здобути перемогу.

aAe8dv06iysQbcBB8DLz.r695x430

Перший м’яч українці пропустили на перших хвилинах другого тайму. Після цього рефері змушений був ненадовго зупинити гру через сильний дощ.

Майже весь другий тайм збірна України провела в атаці, проте яскравих моментів було не так вже й багато.

На останніх секундах компенсованого часу несподівано для всіх збірна України пропустила другий раз – 0:2. Перемогу святкує Північна Ірландія.

Нагадаємо, перший матч проти збірної Німеччини Україна програла з таким же рахунком. Щоби продовжити боротьбу за перемогу на Євро-2016, українці змушені вигравати останній матч в групі проти Польщі. Відбудеться він 21 червня.