facebook

Ющенко вразив заявою щодо відносин з Росією

Третій президент Віктор Ющенко вважає, що Україні слід припинити всі відносини з Росією. Про це написав на своїй сторінці в Facebook, передає ZIK.

«У цьому контексті нам потрібно дати відповідь на припинення всіх дипломатичних відносин, на припинення міграції людей, товарів, послуг і капіталів. І після цього вже не буде виникати питання: що робити з московськими банками, підприємствами і всім іншим… Я переконаний, що нам потрібно все назвати своїми іменами. Це не АTО, це вiйна. І навіть не просто вiйна, а національно-визвольна вiйна. Це 24-а вiйна з Росією», – заявив він.

Як відомо, раніше він заявив, що Росія приречена на власну зaгuбель і всі заяви Кремля про її велич та силу – сильно перебільшені.

«Противно слухати про сильну Росію майже з кожного екрана. Яка в них сильна армія, яка вона могутня. РФ займає одну восьму світу і має найнижчі соціальні стандарти життя на душу населення. Нижче Індії», – повідомив третій президент України.

За словами Ющенка, Росія має такий державний устрій, який апріорі приречений на повну гибель та політичний крах.

«Мені неприємно, коли говорять: Не дай Бог, Росія впаде. Це буде таке нещастя для України. Ні. Модель, на якій розбудований її державний лад – це модель гuбелі. Коли ви підходите до дверей Росії, там написано: Російська Федерація. А коли їх відчиняєте – написано самодєржавіє. Самодєржавіє у ХХІ столітті не ефективне. Те, що сьогодні відбувається в Росії, – це дорога до її гuбелі!», – підкреслює він.

Варто додати, що на думку Ющенка, навіть зараз РФ є дуже слабкою, тому Україні її не варто боятися. Також третій президент України висловився проти надання якогось особливого статусу Донбасу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На думку Ющенка, у такому разі Україну підводять до зміни федерального устрою, наслідком якої може стати повторення подій, що відбулися свого часу із Кримом.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...