Що обрати – секс чи сон? Як недосип впливає на жіноче лібідо

Як впливає сон на жіночий сексуальний потяг.
Існує безліч факторів, які можуть вплинути на сексуальний потяг і задоволення. Нове дослідження вчених показує, що якщо ви не насолоджуєтеся сексом стільки, скільки звикли раніше, ваш сон може бути однією з причин відсутності задоволення.

Жінки, які сплять менше рекомендованих семи-восьми годин, менш схильні до сексуальної активності зі своїми партнерами. Жінки, які брали участь в експерименті і мали повноцінний восьмигодинний сон не скаржилися на сексуальну активність. За підсумком досвіду, було виявлено, що ті, хто набрав більше балів за показниками безсоння, мали найнижчі показники сексуального потягу.

У дослідженні розглядалися дані майже 100 000 жінок у віці від 50 до 79 років. Більше половини (56 %) жінок повідомили, що вони менш задоволені своєю нинішньою сексуальною активністю, а 42 % повідомили про підвищену сексуальну активність з партнером.

Як правило, жінки стикаються з проблемами сну і сексуального функціонування під час і після менопаузи, тому не можна сказати про те, чи відноситься це до молодих дівчат. Але інші дослідження запропонували ширшу асоціацію, в тому числі дослідження 2015 року, в якому жінки в коледжах, отримали більше сну вночі, мали вищий рівень генітального збудження на наступний день.

Проблеми зі сном часто погіршуються з віком, і вони можуть також сприяти проблемам зі здоров’ям, включаючи хвороби серця, високий кров’яний тиск і депресію. Тому, щоб переконатися, що сон був незалежно пов’язаний з сексуальним задоволенням, і що обидва ці чинника викликані ним, дослідники зробили два різні розрахунки, що регулюють такі речі, як хронічна хвороба, вік, сімейний стан, куріння, використання антидепресантів і високий рівень стресу.

Автори експерименту визнають, що вони не могли контролювати всіх потенційних осіб і що дослідження все ще не в змозі визначити до кінця причинно-наслідкові зв’язки.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...