facebook

Україна поступилася Німеччині за рахунком, але не за грою

Футболісти збірної України з рахунком 0:2 програли команді Німеччини у своєму стартовому матчі чемпіонату Європи у Франції.

630_360_1465761598-5020

М’ячі на стадіоні “П’єр Моруа” у Ліллі забили Шкодран Мустафі (19-та хвилина) та Бастіан Швайштайгер (90+3), повідомляє Укрінформ.

Варто сказати, що наша команда поступилася чемпіонам світу за рахунком, але вже ніяк не за грою. Лише в першому таймі українці створили чотири дуже небезпечних моменти. До першого голу у ворота Андрія П’ятова призвів сумнівний штрафний, призначений англійським рефері Мартіном Аткінсоном. Другий м’яч німці забили вже на останніх секундах, коли “синьо-жовті” усією командою побігли відігруватися.

Нагадаємо, у першому поєдинку квартету С збірна Польщі на арені “Стад-де-Ніс” у Ніцці здолала опір команди Північної Ірландії – 1:0.

Турнірне становище після першого туру: Німеччина, Польща – по 3 очки, Україна, Північна Ірландія – по 0.