facebook

Уельс в історичному матчі на Євро-2016 переміг Словаччину

Збірна Уельсу у дебютному матчі в своїй історії на Євро перемогла збірну Словаччини (2:1).

Голами у матчі відзначилися Гарет Бейл, Ондрей Дуда та Хел Робсон-Кану. У підсумку поєдинок завершився із рахунком 2:1 на користь команди із Британських островів, фанати якої ще довго пам’ятатимуть цей тріумф.

Події у поєдинку розвивалися за драматичним сценарієм. Гарет Бейл відкрив рахунок на 10 хвилині, відправивши словаків, які не очікували такого старту, у нокдаун. Втім, підопічні Яна Козака дуже швидко оговталися та почали контролювати гру.

У другому таймі захист Уельсу часто провалювався, допускаючи дитячі помилки, але словацька збірна ніяк не могла використати цього. На 61 хвилині Дуда все ж забив гол у відповідь, після чого атаки Словаччини ще більше посилилися. Здавалося, що зараз номінальні гості дотиснуть дебютанта Євро, але сталося навпаки. Під завісу зустрічі Уельс забив 2-ий м’яч, який приніс їм надважливу перемогу. Відтак, фінальний свисток арбітра зафіксував історичну перемогу «драконів» із рахунком 2:1.