За яких умов припиниться блокада Донбасу: Порошенко назвав вимоги

За словами Президента України Петра Порошенка, держава готова скасувати заборону на пересування вантажів через лінію розмежування на Донбасі, але бойовики мають виконати низку вимог від офіційного Києва.

Ukraine’s President Petro Poroshenko speaks to the media during a news conference in Kiev, September 25, 2014. Ukraine and the rest of the world will not recognize local elections planned by pro-Russian separatists next month, Poroshenko said on Thursday, adding that he hoped Russia would follow the same course. REUTERS/Valentyn Ogirenko (UKRAINE – Tags: POLITICS)

Про це він розповів в інтерв’ю українським телеканалам.

“Ми говоримо: поверніть підприємства українським власникам, не залежно від того, державна це форма власності чи ні. Адже і державну форму власності захопили. Забезпечте перший і другий пункт Мінських угод – припинення вогню і відведення важкої техніки і артилерії, і ми знімаємо обмежувальні заходи по переміщенню вантажів через лінію зіткнення”, – наголосив президент.

Порошенко наголосив, що бойовики так званих “ЛДНР” захопили українські підприємства за кілька днів, а у середу, 15 березня, вже було оголошено про примусову зміну власників підприємств.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...