facebook

Узято під варту головного фігуранта справи “2 травня” в Одесі

В Одесі Київський райсуд взяв під варту громадянина Росії, якого звинувачують у скоєнні масових заворушень у місті 2 травня 2014 року.

64261d2-mef

Як повідомили у суді, головний фігурант у резонансній справі “2 травня” рішенням Малиновського райсуду Одеси був звільнений з-під варти під домашній арешт 27 травня, пише Українська правда.

“За даними слідства, 26 травня підозрюваний, який є громадянином РФ, за допомогою “Viber”, надіслав свідку у справі “2 травня” повідомлення з погрозами вбивства такого змісту: “Хохол, я тобі обіцяв, що завалю, а ти мені не вірив.

Завтра мені змінять запобіжний захід і я вийду на свободу, чекай в гості”, – йдеться у повідомленні. Адресат повідомлення вищевказані погрози вбивством сприйняв реально, а органами досудового слідства зазначені дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 129 КК України – “погроза вбивством з мотивів національної нетерпимості”.

Як відомо, 28 травня Малиновський райсуд Одеси ухвалив рішення випустити під домашній арешт одного з обвинувачених у справі про події 2 травня, росіянина Євгенія Мефедова. Однак Мефедов залишився під вартою.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як повідомив глава одеського “Правого сектора” Сергій Стерненко, росіянин був затриманий в рамках нового кримінального провадження. За даними ЗМІ, Мефедову інкримінують загрозу життю основному свідкові обвинувачення Олександру Посміченку (ст. 129 КК України).

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...