facebook

“Динамо” U-19 розгромно поступилось “Аяксу” та вилетіло з Юнацької ліги УЄФА

“Динамо” в рамках 1/8 фіналу Юнацької Ліги УЄФА програло “Аяксу” з рахунком 0:3.

Кияни пропустили швидкий гол вже на 11-й хвилині. Центральний захисник “Аякса” де Ліхт виконав класну дальню передачу на правий фланг атаки, звідки Лопес прострілив на лінію воротарського майданчика, а Сірхейс ударом в один дотик відкрив рахунок.

367136

У другому таймі кияни пропустили ще двічі. На 62-й хвилині Клюйверт класно розібрався з суперником в штрафному майданчику “Динамо” та немов рукою поклав м’яч на голову де Віту, який точно пробив під дальню стійку. А на 87-й хвилині Сірхейс оформив дубль, як і в першому таймі в дотик переправивши м’яч у сітку після передачі партнера. 3:0 – “Динамо” покидає Юнацьку лігу УЄФА на стадії 1/8 фіналу.