facebook

Кому Янукович зібрався продати “Донбасенерго”, і як він це планує зробити

Угода з купівлі активів, що належать оголошеному в розшук синові екс-президента Віктора Януковича Олександру і екс-депутату Ігорю Гуменюку, може бути здійснена через низку офшорних компаній. Варто зазначити, що Фукс є головою Ради директорів MosCityGroup і бізнес-партнером російських олігархів, наближених до президента РФ Володимира Путіна.

1464117960янукович

Крім того, Фукс отримав “Подяку президента В.Путіна “За внесок у становлення російської економіки”, а також нагороджений почесною грамотою Міністерства внутрішніх справ РФ і Головного управління Внутрішніх справ м Москви “За внесок в роботу щодо соціального захисту працівників органів внутрішніх справ” і нагрудним знаком: “За сприяння МВС Росії”.

Бенефіціаром “Донбасенерго” через компанію “Енергоінвест Холдинг” вважається донецький підприємець Ігор Гуменюк, проте реальним зисконабувачем є Олександр Янукович. Так, за даними голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, Олександр Янукович володіє 34-відсотковою часткою “Донбасенерго”. При цьому 25% акцій компанії продовжує володіти держава в особі Фонду держмайна України.

До складу “Донбасенерго” входять дві теплові електростанції (ТЕС). При цьому в обох є проблеми. Старобешівська ТЕС працює на непідконтрольній Україні території Донецької області і з початку 2015 року недоотримує гроші за відпущену електроенергію з України. Слов’янська ТЕС протягом 2014-2015 років періодично простоювала через відсутність палива на складах.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...