Обама пасивно спостерігав за “вбивцею” Путіним – Маккейн

Путін – бандит, агресор та вбивця. Він розуміє силу і нічого крім сили, а ми – досі найсильніша країна у світі, але маємо провадити вірну політику

Чинний президент США Барак Обама не зумів адекватно протидіяти агресивним діям Росії. Про це в інтерв’ю американському каналу Fox заявив сенатор-республіканець Джон Маккейн, який зараз перебуває у Латвії.

9af023f1-0a50-4b5a-85f5-eec2630bfce6_w987_r1_s

Ця адміністрація пасивно спостерігала, як Путін вдирався у країни, порушував норми міжнародного права. Фактично діяв без огляду на будь-що. Важливо, що його вчинки становлять загрозу США”.

Маккейн наголосив, що вважає, що Росія має бути покарана за втручання у вибори у США, але відзначив, що це втручання не вплинуло на результат волевиявлення американців.

Чи вплинуло це на результат виборів? Я так не думаю, але поза тим – це надзвичайно серйозно

Те, що вони зробили – надзвичайно серйозно. Всі знають, що це зробили саме вони. Питання у тому, чи вплинуло це на результат виборів. Я так не думаю, але поза тим – це надзвичайно серйозно. Ми мали президента (мова про Рональда Рейґана – прим. ГА), який виголосив гасло про те, що сила є запоручником миру. Ми зуміли досягнути миру і це сталося саме завдяки нашій силі”, – наголосив Маккейн.

Путін – бандит, агресор та вбивця. Він розуміє силу і нічого крім сили, а ми – досі найсильніша країна у світі, але маємо провадити вірну політику”, – сказав Маккейн.

 

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...