Мільйони вбити, розчленувати країну: у Росії запропонували кривавий план по Україні

Частина населення України повинна бути знищена, в східних і південних областях потрібно повністю ліквідувати українську культуру, а західні регіони – передати Польщі.
Про це російський економіст, екс-чиновник Адміністрації президента РФ Михайло Хазинзаявил під час свого виступу на засіданні клубу “Російський кругозір”, відео якого було викладено на каналі Подводка.INFO в Youtube.

5863480d998b3
За його словами, якщо в Москві хочуть, щоб вся Україна повернулася під контроль Кремля, то необхідно повернути Донбас, щоб повністю змінити владу в Києві.
Після цього необхідно провести пропаганду серед населення, а тих, на кого вона не діє, Хазін запропонував ліквідувати.
Крім того економіст запропонував розчленувати Україну: південно-східні області необхідно приєднати до Російської Федерації і заборонити там будь-яке вживання української мови чи культури.
“Картина повинна бути наступною. “Новоросія”, тобто вся територія від Харкова до Одеської області. Це може бути Запорізька, Дніпропетровська, загалом, все. “Новоросія” повинна увійти в Росію областями з повною денацифікацією, деукраїнізацією. З повною забороною використання українського шрифту, українських текстів, передач українською мовою, викладання українською. Коротше кажучи – повністю. А Київ і північна частина України від Сум до Києва, Чернігова і так далі, повинні стати аграрною державою”, – заявив він.
З Києва та центральної частини Хазін запропонував зробити аграрна держава, яка не повинна мати промисловості і армії.
“Так, при цьому там буде надлишкове населення. Надлишкове населення нехай на Далекий Схід їде. Нам треба піднімати країну. А ось та частина, яка західна, западенці – чотири або п’ять областей. Їх просто треба віддати Польщі. Тобто всю бандерівщину потрібно вигнати туди і віддати полякам. Справа в тому, що за розділом світу Польща теж йде до нас. Нам потрібно забезпечити лояльність Польщі і зайняти їх чимось”, – розповів він.
Зазначимо, що 31 серпня 2015 року в СБУ повідомили, що Хазіну заборонений в’їзд на територію України.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...