10 деталей, які завжди помічає чоловік, дивлячись на вас

Існує міф, що чоловік не помітить навіть якщо ви підстриглися під хлопчика чи кардинально змінили імідж. Але які деталі чоловік дійсно бачить, хоч і не показує цього вам?

planning-an-engagement-session-24

Якщо ви відрізали більшу частину волосся. Існує дивна легенда про те, що чоловіки не помічають, коли жінки щось роблять зі своїм волоссям. Це все одно, що вважати, ніби чоловіки не в змозі описати свою дружину поліції, якщо вона раптом пропаде і знадобиться скласти її словесний портрет. Чоловік точно помітить, якщо ви вийшли з дому з русою косою, а повернулися з коротким «їжачком», фарбованим в зелений колір.

Те, як ви стримуєте посмішку, коли вдаєте, що розлютилися, а насправді та дурний жарт здався вам дійсно смішним, хоч і вульгарним.

Як ви дивитеся на нього, коли вас розчулює те, що він зробив. Це не просто погляд схвалення. Це погляд «Ось чому я тебе люблю». А іноді і погляд «Сьогодні вночі у нас точно щось буде».

Коли ви не наділи ліфчик. Йому навіть не обов’язково дивитися, щоб зрозуміти. Він вгадує це шостим почуттям.

Коли у вас нова нижня білизна. Він може не пам’ятати всіх блузок і спідниць, що висять в твоїй шафі. Але будь-який чоловік готовий посперечатися, що безпомилково перерахує всі ваші ліфчики і трусики, навіть якщо не зможе згадати все своє спіднє. Попросіть його назвати всі ваші бюстгальтери в порядку убування складності при розстібанні однією рукою – побачите.

Коли ви вдаєте, ніби спите, а самі вже прокинулися. Цікаво, навіщо? А, ви чекаєте, що він першим встане і зварить вам каву? Або що «розбудить» вас поцілунком?

Коли ви пам’ятаєте якісь деталі, якими він з вами поділився. Завжди приємно, що вас уважно слухали. Особливо якщо ви тримаєте в пам’яті історії, яким він не надавав великого значення. Так що це дуже здорово – знати, що ви пам’ятаєте його улюблений фільм або що у нього все ще зуб на старшого брата, який виставив його на посміховисько, коли йому було років сім.

Коли ви відчули, що у нього був важкий день, навіть якщо він намагався цього не показати. Це ознака близьких відносин, особливо якщо ви не мучите його розпитуваннями, а просто розумієте, що він засмучений, і намагаєтеся підняти йому настрій.

І коли вас щось турбує, навіть якщо ви мовчите про це. На щастя, це здатність обох статей.

Вашу звичку брати його за руку, коли ви йдете погуляти. І то, як затишно ваша долонька лежить в його великій руці.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...