З паспортів українців може повністю зникнути російська мова

Президент України Петро Порошенко виступив за заміну дублювання даних громадянина в паспорті російською мовою на англійську мову. Так глава держави відреагував на петицію про видачу українцям паспортів тільки державною мовою, яка набрала трохи більше 25 тисяч голосів. 

Про це повідомляється на сайті президента у відповіді Порошенко на петицію, передає Infokava.com з посиланням на vesti-ukr.com.

711963feea88a5ff25c19ef3c1944f4e_l

“Підтримую обурення громадян України щодо дублювання в паспорті громадянина України друкованої інформації мовою держави, яку Верховною Радою України визнано агресором проти України. Враховуючи патріотичну позицію підписантів, а також прагнення українського суспільства до інтеграції в Європейський Союз, вважаю за необхідне дублювання друкованої інформації в паспорті громадянина України російською мовою замінити на англійську мову як мову міжнародного спілкування”

Порошенко зазначив, що він вже направив на розгляд Кабінету міністрів України звернення, яке спрямоване на впровадження відповідних законодавчих змін.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...