facebook

Дзідзьо мріє змінити Гімн України: “Багатьох не влаштовує “Ще не вмерла…”

Співак DZIDZIO хоче поміняти гімн України.

Український співак DZIDZIO, справжнє ім’я якого Михайло Хома, заявив, що зробив би державним гімном пісню “Молитва за Україну”. Мова йде про твір “Боже великий, єдиний” замість “Ще не вмерла Україна”.

Артист такі свої міркування пояснив тим, що зараз в України надто войовничий гімн. Водночас альтернативний варіант показує справжнє бажання всіх українців. Про це співак сказав в інтерв’ю для проєкту “Без Гриму” на YouTube.

“Боже великий, єдиний, нам Україну храни” – молитва за Україну. Там ідеально все, там все є. Багатьох людей не влаштовує “Ще не вмерла…”, але так само багато хто не прислухаються, що там співається України, а не Україна. Тобто “України ні слава, ні воля”. Це більше войовничий гімн, який писався, коли не було України”, – висловився Михайло Хома.

Dzidzio пояснив, що коли записував гімн з молодіжним оркестром та проаналізував гімни європейських держав, то дійшов такого висновку/. Він додав, що офіційний гімн зараз показує традиції боротьби за незалежність України.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Я зробив аналіз гімнів всіх європейських держав, прослухав, як у них, і як у нас в різних варіантах виконаннях. Зрозумів, що це був би супергімн”, – зазначив співак.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...