У ясновидиці, яка передбачила «11-е вересня», є погана новина про Дональда Трампа!

Всі ми чули про болгарську ясновидицю, яка передбачила 9/11 і підйом ІГІЛ.

Виявилося, у неї були також погані новини щодо щойно обраного президента США – Дональда Трампа!

Баба Ванга, яка була відома також як «Нострадамус з Балкан», стверджувала, що Обама – це останній президент США!

1-vanga-tramp

Ванга не раз стверджувала, що 44-им президентом Америки буде чорношкірий чоловік. Але більш шокуючим є той факт, що ясновидиця заявляла: він буде останнім президентом США!

Звичайно, можна сказати, що протягом останніх десятиліть всякі новинні видання чіплялися за вислови Ванги, стверджуючи, що той чи інший вислів – містика відноситься саме до цієї політичної події!

Але правда полягає в тому, що знаменита провидиця, яка померла у 1996 році, передбачала події з 85-процентною точністю.

Знаєте, що вона передбачала на рахунок клімату у 1950-му році? «Холодні країни стануть теплими. І вулкани прокинутися …»

Також стверджується, що Ванга передбачила катастрофічне цунамі, яке сталося у 2004 році: «Велика хвиля накриє людей. І все зникне під водою».

А у 1989 році вона зробила своє найзнаменитіше пророцтво: «Американські брати будуть атаковані залізними птахами, і загинуть сотні невинних людей». Йшлося про 9/11.

Ванга також передбачала хвилю екстремістів, яка вторгнеться на територію Європи у 2016 році. Більш того, вона передбачала створення халіфату з центром в Римі у 2043 році.

Як стверджують джерела, Ванга говорила також, що до кінця 2017 Європа взагалі перестане існувати. «Вони будуть використовувати хімічну зброю проти європейців».

Чи виправдяться прогнози «Нострадамуса з Балкан» щодо 45-ого президента США Дональда Трампа, покаже тільки час!

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...