facebook

З 28 листопада в Польщі — «100 днів солідарності» і нові правила: що це означає

Прем’єр-міністр Матеуш Моравецький оголосив про т.зв. 100 днів солідарності у боротьбі з коронавірусом.

Про це повідомляє InPoland.net.pl. — Це — комплексний план дій на найближчий час, — оголосив під час прес-конференції 21 листопада прем’єр-міністр Польщі. До 27 грудня в нашій країні буде етап відповідальності. У свою чергу, з 28 грудня територію країни можна буде розділити на три зони — червону, жовту та зелену, з різним рівнем обмежень. План на найближчі тижні обговорювався з групою експертів. В рамках роботи було підготовлено три проекти нормативно-правових актів, які деталізують усі обмеження, накази та заборони. — Це три варіанти обмежень, до яких ми будемо вдаватися залежно від розвитку ситуації, — пояснив глава польського уряду. Обмеження включають:

-так званий “етап відповідальності” (він діятиме з 28 листопада по 27 грудня);

-стабілізаційний етап, тобто повернення до поділу Польщі на три нові зони — червону, жовту та зелену (не раніше 28 грудня — залежно від епідемічної ситуації),

-національний карантин (який буде введено в крайньому випадку, коли необхідно буде негайно і різко зменшити передачу вірусу в суспільстві).

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Етап відповідальності, який набере чинності в суботу, 28 листопада, передбачає наступне:

торгові центри та меблеві магазини будуть відкриті під суворим санітарним режимом;

гастрономічні заклади та фітнес-клуби не працюватимуть до 27 грудня;

дистанційне навчання продовжено до 24 грудня;

зимові канікули для всіх студентів триватимуть одночасно: впродовж 4-17 січня 2021 року. — Якщо ми знову опинимося в ситуації, коли буде до 19 тисяч випадків нових захворювань на день, ми повернемося до червоної зони, до 10 тисяч — до жовтої зони, а 4 тисячі — до зеленої. Але ми можемо мати справу і з прискоренням пандемії, і в такій ситуації ми очікуємо запровадження національного карантину ( 27 000 інфекцій на день), — пояснив міністр охорони здоров’я Анджей Недзельський під час прес-конференції.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...