facebook

Марш незалежності у Варшаві: сутички із поліцією і заблоковані дороги

Марш незалежності у Варшаві: сутички із поліцією і заблоковані дороги

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на TVN24. Марш незалежності щорічної організовують 11 листопада представники націоналістичних і ультраправих організацій з нагоди відзначення в цей день Дня незалежності Польщі. Цього року через коронавірусні обмеження, в тому числі заборону на масові зібрання, передбачалося, що учасники будуть пересуватися на авто, але до них також приєдналася велика група піших людей з прапорами Польщі, фаєрами і петардами, які пішки йдуть від центру міста до Національного стадіону на правому березі Вісли.

Під час маршу, недалеко від Понятовського моста, учасники запустили кілька петард у вікно квартири, де висів райдужний прапор. У квартирі виникла пожежа.

Пізніше біля Національного музею група людей намагалася прорватися через встановлені поліцією бар’єри, правоохоронці відповіли перцевим газом.

Представник мерії Варшави Кароліна Галецька підтвердила, що були зіткнення з поліцією і небезпечні ситуації. Вона підкреслила, що в цій ситуації правоохоронні органи і поліція мають право діяти, і їх роль – наведення порядку. “Місто абсолютно законно діє, тому що це незаконні збори”, – зазначила вона. У МВС пізніше заявили, що в сутичках постраждали декілька поліцейських. В останні роки під час Маршу незалежності в Варшаві регулярно трапляються сутички учасників з поліцією.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...