facebook

Зеленський: Україна та Польща мають зробити перетин кордону комфортнішим для всіх

Україна та Польща мають розвивати інфраструктуру спільного кордону та поліпшувати якість його перетину як для окремих громадян, так і для перевізників.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час виступу на українсько-польському економічному форумі в Одесі, пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на прес-службу президента.

“Ми маємо зробити все можливе, щоб лінія кордону не розділяла наші дружні країни, а навпаки – об’єднувала наші держави. Слід розвивати інфраструктуру спільного кордону, збільшувати його пропускну здатність і разом ефективно протидіяти контрабанді”, – сказав Зеленський.

Він додав, що залізничне сполучення має з’єднувати дедалі більше українських і польських міст. Крім того, треба збільшувати кількість автомобільних пропускних пунктів.

“Ми тісно працюємо з нашими партнерами, щоб збільшити і кількість нових пунктів пропуску, і пропускну спроможність пунктів, що вже існують”, – сказав Володимир Зеленський.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також, за його словами, триває робота над покращенням стану під’їзних доріг до пунктів пропуску з українського боку.

“Ми прагнемо, щоб найближчим часом перевізники та мандрівники не відчували ніякої різниці, в’їжджаючи з території Польщі на автошляхи нашої України”, – додав Зеленський.

Президент Польщі Анджей Дуда в свою чергу підкреслив, що Україна та Польща мають продовжити реалізацію спільних логістичних проєктів. Анджей Дуда зауважив, що одним з таких проєктів може стати розбудова інфраструктури контрольно-пропускного пункту “Шегині – Медика” на українсько-польському кордоні.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...