Гройсман помилково привітав з перемогою Обаму замість Трампа

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман помилково привітав з перемогою на виборах президента Америки Барака Обаму замість Дональда Трампа. Про це свідчить його привітання у Twitter, повідомляють Українські Новини.

57d94c356430c-0001-c1b2bb06-57d91c14-6f26-8cfdde30_1200_watermark

“Вітаю Президента США з перемогою на виборах. Сподіваюся на те, що нова Адміністрація продовжить курс підтримки України”, – написав він.

5823486bcb7df-screenshot-7

Нагадаємо, згідно законодавства США, новообраний президент і Віце-президент США вступають на посаду опівдні 20 січня наступного року після виборів; влаштовується урочиста церемонія — інавгурація президента США. До прийняття в 1933 році Двадцятої поправки до Конституції США датою інавгурації було 4 березня.

Під час інавгурації президент складає таку присягу або дає наступне урочисту обіцянку: “Я урочисто присягаю, що буду сумлінно виконувати посаду президента Сполучених Штатів і в повну міру сил своїх буду підтримувати, охороняти і захищати Конституцію Сполучених Штатів”.

В кінці присяги традиційно додають ще слова: “Нехай допоможе мені Бог” (So help me God), хоча Конституцією вони не потрібні.

Дональд Тамп вважається новообраним президентом США (або обраним президентом США, англ. President-elect of the United States). В Америці саме так називають майбутнього президента у відрізок часу між виборами у листопаді та інавгурацією 20 січня.

Тобто, юридично до 20 січня 2017 року президентом США Барак Хуссейн Обама. І саме його з перемогою на президентських виборах привітав український прем’єр.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...