facebook

Чай з лимоном заборонений: медики розповіли, що не можна пити при застуді

Про можливу шкоду лимонів і чаю з медом при застуді розповіли медики.

Про це пише ukrhealth.net.

Один з її експертів, імунолог Андрій Продеус, пояснив, що чай з медом, варенням, як будь-яке інше солодке пиття, негативно впливає на функції імунних клітин лейкоцитів, і це може погіршити хворобливий стан.

Лікаря підтримала ведуча програми Олена Малишева. Вона підкреслила, що їжа і питво, що підвищують рівень цукру в організмі, небезпечні при респіраторних інфекціях. Так, у хворих коронавірусом людей підвищений цукор був названий вченими одним з факторів високої смертності.

“Солодкі напої при вірусних захворюваннях – найгірше, ніж можна зробити. Мед, малина, солодкі пакетовані соки, будь-які солодощі не потрібні”, – зауважила Малишева.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

До того ж, повідомила лікарка, пиття чаю посилює зневоднення, від якого і так страждає організм при застуді з високою температурою.

Що стосується лимонів, лікарі пояснили: їх споживання може додатково дратувати без того запалене горло, загострювати його біль.

“При застуді з наукової точки зору вітаються бульйони, вода. Також корисно їсти печінку тріски, щоб в організм надходив вітамін D”, – резюмували медики.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...