facebook

Вийти без маски у Німеччині коштує €150, в Іспанії €400, у Британії — до €1000: деталі

Українці нехтують правилами карантину. Ситуація з кількістю коронавірусних хворих ускладнюється, але в регіонах в магазини можна зайти без маски, люди скупчуються на безкоштовних концертах, ходять на фестивалі та, навіть, їздять у громадському транспорті. Українці знають про адаптивний карантин і другу хвилю COVID-19, але живуть ніби безсмертні.

Яка ситуація в країнах Європи і чому штрафи змушують європейців не забувати носити маски у громадських місцях?

Німеччина

Щоб налякати порушників і запобігти зростанню числа заражень, з середини серпня в федеральній землі Північний Рейн – Вестфалія за порушення цього правила ввели штраф в розмірі 150 євро. В інших землях подібні штрафи варіюються від 50 до 500 євро.

Франція

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У Франції любителів ходити без масок карають монетою, тут сума штрафу дорівнює €135 (4,5 тис грн). Ця норма закону діє з 19 липня. Урядовці сподіваються, що використання громадянами засобів індивідуального захисту допоможе взяти під контроль другу хвилю коронавірусу.

Італія

В Італії збільшили максимальний штраф за неносіння масок у громадських місцях до 1000 євро. Як повідомляє “Європейська правда”, при цьому були розгорнуті поліцейські патрулі для перевірки дотримання правил на вулицях. Згідно з новим указом, носіння маски в Італії стане обов’язковим щоразу при виході з будинку, в будь-який час дня і у всіх частинах країни.

Велика Британія

В Англії вдвічі підняли штрафи за ігнорування масок у публічних місцях: зі 100 до 200 фунтів стерлінгів (7,3 тис. грн відповідно). 22 вересня Великобританія посилила протиепідемічні заходи.

Нові правила діятимуть впродовж наступних пів року. Згідно з новими правилами, маски повинні носити співробітники магазинів, водії та пасажири таксі, а також відвідувачі закладів сфери обслуговування (за винятком моментів, коли вони їдять чи п’ють за столом – з 24 вересня обслуговування за барними стійками заборонено). На весілля і похорони нині можуть зібратися не більше 15 і 30 людей відповідно.

Іспанія

В Іспанії до носіння масок ставляться дуже серйозно, бо ж за порушення можна заплатити штраф у €400 (13,4 тис. грн). Зняти маску можна лише у кількох випадках: під час купання у морі чи сидіння за столиком закладу громадського харчування, щоправда, якщо відвідувач підвівся з-за столу, щоб піти до стійки бару чи до туалету, він повинен одягнути маску.

Крім того, уряд країни нещодавно постановив: штрафи доведеться заплатити туристам, які вийшли за межі території своїх готелів без масок.

Польща

Twitter Міністерства здоров’я країни попередив, що від суботи, 10 жовтня, запроваджується обов’язок носити маски (закривати рота й носа) скрізь у тих населених пунктах, які входитимуть до “червоної” та “жовтої” зон не тільки в магазинах чи громадському транспорті, а й навіть на вулиці.

Від обов’язку носити маски звільнятимуться лише особи з інвалідністю та ті, хто має медичне протипоказання. Міністр здоров’я Адам Нєдзєльський підкреслив, що до всіх інших осіб, які з’являтимуться на вулиці чи в будь-яких громадських місцях без маски, жодних поблажок більше не буде. Таких суворо штрафуватимуть – до 500 зл.

Додамо, в Україні від початку пандемії коронавірус підтверджений у 239 337 осіб. Нагадаємо, дистанція понад 1,5 метра не захищає від COVID-19.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...