facebook

Жінка померла під час пологів. Її немовля – наступного дня: рідні винуватять медиків

У селищі Нижні Сірогози на Херсонщині під час пологів померла 36-річна породілля, її новонароджена донька – наступного дня. Родичі запевняють, що жінка не мала жодних патологій, а народжувала уже втретє. Вони вважають, що медики проявили службову недбалість.

У селищі Нижні Сірогози на Херсонщині під час пологів померла 36-річна породілля, її новонароджена донька – наступного дня. Родичі запевняють, що жінка не мала жодних патологій, а народжувала уже втретє. Вони вважають, що медики проявили службову недбалість.

Чоловік померлої Дмитро Бородай розповідає про суперечності у заявах лікарів та скаржиться на недбалий догляд за його жінкою Оксаною. Хоче для медиків покарання.

“Дали таблетку, а зараз заперечують, що вони нічого не давали. І до неї не підходили. А потім, коли вже кинулися, вона вже, видно, помирала,” ділиться чоловік, передає ТСН.

Дмитро та Оксана були разом 5 років. Обоє розлучені. У неї — дві доньки, у нього — одна. Хотіли спільну дитину, уже й вирішили, яким буде ім’я   Анна. Вагітність минала нормально. Народжувала Оксана в райлікарні. У цей час Дмитро був на заробітках. Його мати відвезла Оксану до пологового і постійно була на звʼязку. Свекруха померлої Тетяна також розповідає про таблетку, яку дали породіллі. Про це їй писала Оксана. А за кілька годин Тетяні повідомили, що її невістка померла. Як згодом покаже розтин, від анафілактичного шоку на медпрепарат.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Це приголомшило усе селище. Поповзли чутки, що жінка з дитиною померли через недбалість лікарів. Нібито в той день головний лікар і його дружина святкували 25-ту річницю шлюбу і від лікарів відчувався “перегар.”

Лікарка, що приймала пологи, переконує: Оксані жодних препаратів для стимуляції не давали, а медики нічого в робочий час не святкували. Але пологи були тяжкими.

“Жінка надійшла з передчасним злиттям навколоплідних вод. Сталася така ситуація — клінічно вузький таз, таке буває. Цей діагноз можна поставити тільки у пологах. Невідповідність розмірів тазу матері й голівки плоду”, — розповіла Тетяна Гладун із Нижньосіоргозької районної лікарні.

Через це, пояснюють лікарі, довелося робити кесарів розтин. Після нього відкрилася кровотеча, зупинити препаратами її не змогли. Породіллі переливали кров, були змушені видалити матку. Потім зупинилось серце. Півтори години реанімації були безрезультатними.

“Надавалася вся можлива на той час медична допомога. Згідно з протоколами. Оцінили цю ситуацію як алергічну реакцію на введення препаратів, дія яких була спрямована на зупинку кровотечі.”  пояснює Геннадій Гомон, головний лікар Нижньосірогозької районної лікарні.

Разом із мамою реанімували і немовля. Дівчинку доправили до обласної дитячої лікарні, але стан її був занадто тяжкий. Розтин показав тяжку асфіксію під час народження.

У поліції відкрили кримінальне провадження за фактом неналежного виконання медиками своїх обов’язків.  До того ж, про дві смерті правоохоронці дізналися не з лікарні, а з интернету — повідомлення селищної ради із висловленням співчуття родині загиблої і її дитини.

Зараз тривають судово-медичні експертизи. Тільки після їхніх результатів буде зрозуміло, чи була у цій трагедії провина медиків. У померлої породіллі сиротами залишилися двоє доньок — 11 і 17 років.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...