facebook

Україна увійшла до Транскаспійського транспортного маршруту

“Укрзалізниця” підписала Протокол щодо входження України до Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту.

poizd_1ac0e

Про це у себе на сторінці в Facebook повідомив Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

“Поки ми з Прем’єр-міністром відвідуємо Одеську область, інспектуємо стан відновлення доріг і ситуацію з ваговим контролем, Іван Федорковід імені Укрзалізниці сьогодні в Тбілісі підписав Протокол щодо входження України до Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту”, – написав він.

Досягнуто домовленість про зниження комплексної ставки за перевезення з 5559 доларів до 3980 доларів за 40 футовий контейнер від Ізова (Волинська область) до Кордону з КНР (Достик).

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Транскаспійський транспортний маршрут – міжнародний транспортний маршрут “Китай-Туреччина-Європа”, складова Нового шовкового шляху з Китаю до країн західної Європи в обхід Росії.

99c231a-12439329-608249455995860-2423395126780227041-n-original

Покликаний забезпечити транспортний зв’язок між Китаєм і Європою в обхід Росії – через Казахстан, Азербайджан, Грузію і Туреччину.

Проект започаткований у жовтні 2013 року створенням Координаційного комітету з розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту.

30 листопада 2015 в Стамбулі відбулася презентація можливостей та перспектив розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту Китай-Туреччина-Європа.

14 січня 2016 протокол про встановлення конкурентоспроможних пільгових тарифів на вантажоперевезення Транскаспійським міжнародним транспортним маршрутом підписала Україна, 15 січня з Одеси за цим маршрутом відбув перший потяг.

Очікується, що маршрут зможе не тільки нівелювати збитки від розпочатої Росією транспортної блокади перевезень, але економічно може стати більш вигідним.

Проект реалізують “Залізниці Китаю”, АТ “Казахстанські залізниці”, ЗАТ “Азербайджанські залізниці”, ЗАТ “Азербайджанське Каспійське морське пароплавство” і “Бакинський міжнародний морський торговий порт”, “Грузинська залізниця”.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...