facebook

Президент Зеленський хоче, аби українці їздили до Польщі виключно на відпочинок, а не на заробітки

Під час зустрічі з журналістами Володимир Зеленський заявив, що хоче, аби мешканці Львівщини їздили за кордон виключно на на екскурсії або ж відпочинок.

“За роки незалежності України Львівщина, на жаль, стала одним з тих регіонів, звідки українці їдуть. Їдуть, щоб прогодувати власні родини, при цьому роками не маючи змоги з ними бачитися. Мусимо якнайшвидше це виправити. Щоб у найближчому майбутньому до Польщі, Іспанії чи Італії мешканці Львівщини їздили виключно на екскурсії або ж на відпочинок.” — йдеться в офіційному зверненні президента України Володимира Зеленського, опублікованому на його Телеграм-каналі.

Президент Володимир Зеленський заявив, що хоче, аби мешканці Львівщини їздили за кордон виключно на на екскурсії або ж відпочинок. Про це він повідомив на воєму Телеграм-каналі, пише Depo.Львів

“За роки незалежності України Львівщина, на жаль, стала одним з тих регіонів, звідки українці їдуть. Їдуть, щоб прогодувати власні родини, при цьому роками не маючи змоги з ними бачитися. Мусимо якнайшвидше це виправити. Щоб у найближчому майбутньому до Польщі, Іспанії чи Італії мешканці Львівщини їздили виключно на екскурсії або ж на відпочинок”, – йдеться у повідомленні Володимира Зеленського.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...